BACKHOME PAGEE-MAILFORWARD
HOME PAGE
NOVINKY
O FIRME
SLUZBY
REFERENCE
OBJEDNAVKA
VYHLEDAVACE
KOREKTURY
OBSAH
KONTAKT
 
SLUZBY 

Sociální marketing - co to vlastně znamená?

Proč vaše firma potřebuje propagaci na sociálních sítích? Čtěte dále...

V poslední době se na nás obracejí zákazníci s požadavkem, abychom jim pomohli překlenout krizové období, které dle ekonomů potrvá ještě nejméně 3 roky. Nástrojů, jak dosáhnout udržení nebo nárůst klientely, je poměrně hodně, nicméně si Vás po předešlé zkušenosti dovolíme upozornit na momentálně jeden z nejúčinnějších marketingových nástrojů, kterým je firemní facebooková prezentace.

Zbavíme Vás starostí s vytvořením nebo úpravou Facebooku a zjednodušíme Vám aktualizaci www stránek.

Zapomeňte na jednoduchou ikonku Facebooku, kterou vidíte téměř na všech webech! Návštěvníka stránek nic nenutí k tomu, aby na ni kliknul, protože by ho to zbytečně odvádělo z webu, na který právě přišel.

My pro vás vytvoříme facebookovou prezentaci, kterou elegantně zakomponujeme přímo do Vašich firemních stránek tak, aby se zobrazovala jako klasická stránka s Aktualitami. A uvidí to samozřejmě všichni návštěvníci - i ti, kteří sami Facebook nemají!
 
Podnikatelé FB  obvykle nemají příliš rádi, protože nemají čas studovat všechny jeho možnosti a funkce, ale Vaši zákazníci se na něm pohybují velmi často.

Správné navržení FB prezentace znamená přitom zhruba 20 - 50% nárůst zakázek.Navíc vám vaši klienti sami dělají reklamu a to zcela zdarma! Každý z vašich nových "fanoušků" má průměrně 300 přátel, se kterými sdílí každou akci, kterou na Facebooku udělal - takže máte dalších 300 potenciálních klientů. Navíc - sdílení a doporučení nějakého produktu, či služby má mezi zákazníky mnohem větší hodnotu, než jakákoliv reklama, kterou si platíte.Co říkátě, stojí to za to?


A jaká je cena za tuto službu?


3.300,-Kč - jednorázová platba. A vy ihned můžete začít využívat veškeré výhody sociálního marketingu!
Vytvoření FB profiluVYTVOŘENÍ KOMPLETNÍHO FACEBOOK PROFILU PRO FIRMY


 1. Vytvoření horního Artworku - graficky nápaditý artwork, podobně jako u www stránek
 2. Vytvoření Ikonky/Loga. Tento obrázek se pak zobrazuje jako ikonka u všech příspěvků.
 3. Zadání kompletních údajů - kontakt, popis činnosti, otevírací doba - texty podobně jako u www
 4. Vytvoření několika úvodních příspěvků. Důležité věci se mohou zobrazovat stále nahoru.
 5. Zpracování fotek, obrázků (návštěvníci můžou označit některé fotky, že se jim líbí a případně je šířit dále po síti).
 6. Vytvoření kalendáře akcí. Na akce se návštěvníci můžou online přihlašovat a prezentovat, že se toho účastní.
 7. Vytvoření programového kódu, který se vloží do www a slouží jako samostatné  okno s aktualitami, do kterého budete přispívat Vy ale také Vaší zákazníci.

Facebook se zobrazuje jako elegantní součást stránky - okno s nejnovějšími aktualitami, takže ihned upoutá pozornost potenciálního klienta. A co je důležité, aktuality vidí samozřejmě KAŽDÝ návštěvník vaší stránky, bez ohledu na to, zda je či není na Facebooku.


A takhle to může vypadat i na vašich stránkách - když se on-line modul pravidelně aktualizuje, získáváte nové klienty doslova každý den!

V případě zájmu stačí poslat poptávku na aa@aa.cz,
nebo volejte: 608 520 155
Máte zájem o získání spíše zahraniční klientely z celého světa? Chcete přeskočit své konkurenty? Pak zvolte TWITTER!

Twitter je další sociální sítí, která funguje velice podobně jako Facebook, s tím rozdílem, že u nás je kupodivu málo známá, což je škoda - protože např. v USA je bezkonkurenčně nejvyužívanější!

Z toho důvodu jestli česká firma hledá potenciální klienty ze zahraničí (nejenom z USA), je pro ni výhodnější a rychlejší využití Twitteru.

Jak to funguje?

Přidáváte zde aktuální příspěvky či fotky stejně, jako na Facebooku, s tím rozdílem, že délka příspěvku je omezena na 160 znaků. Je to velmi rychlé, jednoduché, pohodlné a noví zájemci o vaše služby či produkty za zahraničí pribývají každý den! Samozřejmě je nutné přidávat příspěvky i v cizím jazyce, nejlépe angličtině, která je na internetu nejrozšířenější.
TwitterVYTVOŘENÍ KOMPLETNÍ TWITTER PREZENTACE PRO FIRMY (ČESKO-ANGLICKÁ VERZE)

 1. Založení firemního Twitter účtu, vytvoření loga a pozadí. Logo se pak zobrazuje jako ikonka u vašich příspěvků.
 2. Zadání informací a kontaktů o firmě.
 3. Základní "tweety", získání klientely. Příspěvky v českém i anglickém jazyce. Získávání nových "followers", hledání zajímavých stránek, které je nutno "následovat", odsud přibývají noví klienti.
 4. Prezentační fotky k nabídkovým "tweetům".
 5. Vytvoření implementačního kódu a jeho zakomponování do webu pro on-line administraci Aktualit na www klienta.

A jaká je cena za tuto službu?
Kompletní cena za vytvoření je 3.300,- Kč - jednorázová platba a vy ihned můžete Twitter začít využívat!


A jak to vypadá v praxi? Sledujte denně, jak vám přibývá klientela ze zahraničí!

Webdesign
- to je pojem, který zahrnuje grafický návrh a rozvržení stránky, který vyhovuje vašim potřebám a požadavkům.

 
Stránky, které navrhujeme my, jsou elegantní, srozumitelné a již od začátku naprogramované tak, že je můžete používat bez velkých změn celé roky. Navrhujeme kompletní koncepce firemních webů, kde je obsažena jak stránka s Aktualitami, které si sami spravujete, tak redakční systém pro psaní článků, e-shop i facebooková prezentace.

"Nic není nemožné", vzhledem k tomu, že tvorba webových prezentací je pouze programování. Nechte se inspirovat stránkami, které jsme již vytvořili (je jich cca 1200 pro nejrůznější firmy a typy podnikání).

Snažíme se vytvářet stránky tak, aby se korektně zobrazovaly ve většině užívaných prohlížečích a systémech a bezchybně fungovaly dlouhou dobu bez nutnosti předělávání.

Ukázka návrhu www stránek:

Hammond.cz


Webmarketing - nestačí mít hezkou www stránku, je nutné ji na internetu mezi tou obrovskou konkurencí zveřejnit a prosadit se. To se dá udělat na několika úrovních a několika způsoby. Není problém dosáhnout několikanásobného zvýšení návštěvnosti vašeho webu.

Na rozdíl od konkurence zavádíme odkazy do několika stovek jak českých, tak zahraničních vyhledávačů ručně.

Můžete si u nás vybrat z vícero programů - garance 1. - 5. stránky, případně dokonce garantovanou pozici na 1. stránce v Seznamu či Googlu. Konkrétní výsledky vám budeme prezentovat pomocí výpisu z vyhledávačů.VideoMarketing - to je videošot, který se šíří jak pomocí sociálních síti, tak na klasických vyhledávačích. 

Natočíme vaše video, ozvučíme ho, přidáme hudební doprovod i titulky a postaráme se, aby vaši firmu prezentovalo pomocí vybraných klíčových slov.

 

| Home Page | Ceník | O Firmě | Služby | Reference |
| Objednávka  | Kontakt |